Kad sākt trenēties strītbolā?

Atbilde uz jautājumu – kad sākt trenēties? Ir pavisam vienkārša. Labākais laiks, lai sāktu trenēties ir tieši tagad, jo rīt jau būs citi darbi un iemesli, lai atliktu treniņus.

Ja Tev ir pieejams grozs, bumba un laukums, tad vari sākt trenēties viens pats. Ja kāda no šīm sastāvdaļām iztrūkst, aprunājies ar daugiem vai paziņām. Āra laukums, kur trenēties ir katrā pilsētā un ciemā. Tikai lielajās pilsētās laukumi ir regulāri aizņemti un pat, ja ir aizņemti, tad ne visu laiku. Kautrīgajiem, kas iepriekš nekad nav spēlējuši vai uzskata, ka dara to pārāk slikti ir vērts apsvērt iespēju izveidot pašiem savu laukumu vai doties uz kādu mazpilsētu, kur strītbola laukumi bieži netiek izmantoti. Izņēmums varētu būt skolēnu brīvdienas, kad jaunieši, kas nesēž pie datora cenšas pavadīt laiku lietderīgi un uzlabo prasmes basketbolā.

Pirms sākt treniņus nav nepieciešams apmeklēt ārstu, jo mest bumbu grozā var praktiski jebkurā veselības stāvoklī. Šaubu gadījumā, protams, varat konsultēties ar savu ģimenes ārstu, bet tikai pie nosacījuma, ja ir kādas indikācijas. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju var sākt trenēties strītbolā jebkurā brīdī un pēc tam paši būs priecīgi, ka sākuši pilnveidot savas prasmes.